| Obchody Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja |
| 
30 kwietnia 2026 r. w naszej szkole odbyła się także uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.
Od pierwszych chwil towarzyszyła nam podniosła, a jednocześnie bardzo radosna atmosfera wspólnego świętowania. Uczennice zaprezentowały piękny taniec z biało-czerwonymi szarfami, z których ułożona została flaga Polski. W montażu słowno-muzycznym wybrzmiały ważne słowa i pieśni, a wspólne odśpiewanie hymnu narodowego nadało całości wyjątkowy, wzruszający charakter. Finałowy taniec dopełnił uroczystość, pokazując, że radość ze wspólnego świętowania można wyrazić także w ruchu i energii. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu — niech pozwoli jeszcze raz przeżyć te piękne chwile.
>>FILM<<
admin, 16-05-2026, odsłon: 65 | |